Formy i koszty dostawy
 
 
W Słodki Wawel mają Państwo trzy możliwości wyboru dostawy zamówienia:
  • darmowy odbiór osobisty -  w jednym z 10 miast w Polsce, w naszych 11 Sklepach Firmowych.  Zamówienie będzie gotowe do odbioru do 4h od momentu złożenia zamówienia i będzie czekało na Ciebie przez 7 dni. Po upływie tego czasu nieodebrane zamówienie potraktujemy jako odstąpienie od umowy. Odbiór osobisty możliwy jest tylko w godzinach pracy Sklepu. Aktualne adresy Sklepów oraz godziny otwarcia są dostępne pod zakładką Sklepy Firmowe.
  • dostawa iTaxi 30 zł  - dostawa do wybranych miast w Polsce (Tylko w obrębie "zielonej tabliczki") takich jak: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Zakopane, Jelenia Góra, Warszawa, Łódź, Poznań, Bydgoszcz. Dostawa zrealizowana będzie do 4h od momentu złożenia zamówienia. Itaxi podejmie próbę kontaktu telefonicznego z Klientem przed doręczeniem. W przypadku jeśli Klienta nie będzie pod wskazanym adresem lub odmówi przyjęcia przesyłki. Kierowca odwiezie przesyłkę do sklepu i tam będzie można ją odebrać w terminie do 7 dni.
  • dostawa kurierem 15 zł - dostawa do 48h do dowolnego miejsca w Polsce. Kurier podejmie dwukrotną próbę doręczenia przesyłki

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów. W razie pytań, prosimy o kontakt na: slodki@wawel.com.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium