Wyjątkowe personalizowane upominki świąteczne

By wyjść naprzeciw wszystkim Państwa potrzebom, stworzyliśmy ofertę biznesową. Jest to możliwość zrealizowania dedykowanych, wyjątkowych, indywidualnych zamówień dla firm w sklepie internetowym Słodki Wawel.

Jak zamawiać ?

Wybierz opakowanie

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, z szerokiej gamy eleganckich pudełek prezentowych, koszy oraz kuferków. Dobierz opakowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dobierz element personalizacji

Aby sprawić, że upominek świąteczny będzie wyjątkowy, zadbaliśmy o szeroką gamę elementów personalizacji. Możesz umieścić na nim logo firmy oraz własne życzenia.

Wypełnij słodką zawartością

Skomponuj mix słodyczy, który sprawi radość osobom obdarowanym. Klasyczne parliny, owocowa Mieszanka Krakowska a może krucha Krówka z Wawelu?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy slodki@wawel.com.pl bądź telefonicznie +48665444180 i przedstaw swoje potrzeby, aby otrzymać indywidualną wycenę.

Sprawiaj radość swoim kontrahentom

Nie musisz się już niczym martwić, zajmiemy się wszystkim od przygotowania, poprzez pakowanie i wysyłkę zamówienia! Oczekuj słodkości i sprawiaj radość obdarowanym!

Prezenty i upominki świąteczne

Świąteczne personalizowane kuferki ze słodyczami

Świąteczne upominki firmowe

Zestawy i prezenty firmowePersonalizowane zestawy prezentowe

Katalog oferty B2B 2020

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na słodkie podarunki od marki Wawel! Zainspiruj się propozycjami prezentów świątecznych dla pracowników, firm oraz klientów. Zachęcamy do pobrania całego katalogu z pełną ofertą.

Zobacz więcej