Świąteczna oferta słodkich upominków

z personalizacją
dla firm

dowiedz się więcej

Nasza oferta

Wybierz swój słodki wariant

Zestawy prezentowe z personalizacją
Eleganckie pudełka EKO w trzech rozmiarach z personalizowaną obwolutą na której umieścimy Twoje logo i życzenia. Pudełka możesz wypełnić dowolną kompozycją słodyczy Wawel.
zobacz ofertę
Drobne upominki z personalizacją
Szeroka oferta personalizowanych pudełek oraz nakładek na bombonierki, dzięki którym otrzymasz drobny a elegancki świąteczny prezent.
zobacz ofertę
Kosze i zestawy podarunkowe
Elastyczna oferta klasycznych koszy i zestawów prezentowych z pełną możliwością ich modyfikacji do własnych potrzeb.
zobacz ofertę
Słodycze do paczek świątecznych
Pełna oferta słodyczy Wawel idealnych do paczek świątecznych, z możliwością indywidualnej wyceny przy zakupie hurtowym.
zobacz ofertę
pobierz katalog

Zamawianie zestawów personalizowanych

w kilku prostych krokach

Wybierz opakowanie
Pudełko EKO, personalizane pudełko kwiatek, a może wilkinowy kosz? Spośród wyżej wymienionych, wybierz formę pakowania najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dostosuj słodką zawartość
W zależności od wybranego pudełka, zastanów się jakie słodkości chcesz umieścić w środku. W przypadku drobnych upominków zazwyczaj są to cukierki na wagę, a w przypadku pudełek dowolne słodecze konfekcjonowane.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami uwzględniając szczegóły ustalone w krokach 1 i 2 aby otrzymać indywidualną wycenę: +48 665 444 180 +48 609 055 836 slodki@wawel.com.pl
Potwierdź warunki oraz złóż zamówienie
Aby złożyć zamówienie prześlij nam dane do faktury oraz logotyp i życzenia które chcesz umieścić na opakowaniu. Standardowy czas realizacji zamówienia z personalizacją to około 10-12 dni roboczych.
pobierz katalog

FAQ

Gdzie znajdę cennik zestawów świątecznych?

Ceny zestawów ustalane są indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od wybranej konfiguracji i ilości. Aby otrzymać wycenę, skontaktuj się z nami mailowo slodki@wawel.com.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 609 055 836 lub +48 665 444 180.

Czy istnieje minimalna wartość zamówienia personalizowanego?

Nie mamy minimalnej wartości, którą trzeba osiągnąć aby możliwe było zrealizowanie zamówienia z personalizacją. Realizujemy zamówienia już od kilku sztuk.

Jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie niezbędny jest kontakt z nami poprzez e-mail slodki@wawel.com.pl. W mailu niezbędne jest zawarcie wszystkich podstawowych informacji jak wybrana forma upominku, ich ilość oraz zawartość. Pomocna będzie również informacja dotycząca adresu i preferowanej daty wysyłki gotowych upominków oraz danych do faktury VAT.

Jaki jest czas realizacji zamówienia na zestawy z personalizacją?

Stadradowy czas realizacji zamówień personalizowanych to około 10-12 dni roboczych, liczone od momentu wpłaty i akceptacji projektu graficznego. Czas ten jednak może się wydłużyć z okresie bezpośrednio przedświątecznym lub w przypadku dużego wolumenu zamówienia. Ostateczny termin realizacji zamówienia potwierdzamy bezpośrednio przed jego przyjęciem.

Czy mogę skomponować własny kosz upominkowy?

Oczywiście. Każdy zestaw czy kosz upominkowy możemy skomponować zgodnie z Państwa potrzebami. Prosimy o kontakt mailowy z wyszczególnieniem Państwa potrzeb, abyśmy mogli przygotować indywidualną propozycję.

Kontakt

Wawel S.A.
ul. Warneńczyka 14
30-520 Kraków
NIP: 6760076868
KRS: 0000014525
pobierz katalog