Zestaw Opowieści Krakusa

Cena: 40,00 zł 40.00
Kod produktu: 3865
ilość szt
Producent: -

OPIS ZESTAWU

Poznaj na nowo krakowskie legendy

Unikatowy Zestaw Opowieści Krakusa to limitowana seria 6 tradycyjnych czekolad, podanych w wyjątkowych opakowaniach, przy tworzeniu których brali udział przedstawiciele krakowskiej sceny artystycznej. Kompozycja wykwintnych czekolad kusi niezapomnianym smakiem, dając jednocześnie możliwość zapoznania się z najbardziej charakterystycznymi legendami związanymi z historią Krakowa, takimi jak legenda o Wandzie, Koperniku, krakowskim hejnale czy Panie Twardowskim

Cechy kosza, Słodkości

Legendy ubrane w smak czekolady

Seria czekolad Opowieści Krakusa powstała we współpracy i przy wsparciu Leszka Mazana – cenionego pisarza i publicysty, autora wielu książek poświęconych Krakowowi oraz Jacka Palucha – krakowskiego artysty malarza, związanego silnie ze sztuką tego miasta. Dzięki nim udało się ubrać czekoladowe tabliczki Wawel w unikalne etykiety z kolorowymi akwarelami oraz interesujące anegdoty, prezentujące w zabawny sposób wydarzenia związane z najbardziej znanymi legendami oraz faktami dotyczącymi Krakowa.

Nie tylko dla mieszkańców Krakowa

Zestaw czekolad Opowieści Krakusa w nieszablonowy sposób pozwala poznać ciekawe historie i legendy związane z Krakowem – miastem, w którym rozpoczęła się nasza przygoda z tworzeniem słodyczy, a które także wielokrotnie dostarczało nam inspiracji. Tradycyjne tabliczki czekolady w unikalnych opakowaniach to doskonały pomysł zarówno na upominek dla rodowitych mieszkańców Krakowa, jak również wyszukaną i oryginalną pamiątkę z podróży do tego miasta.

Wawel - wyłącznie dobre składniki

Wawel – stawiamy na dobre składniki

Wierzymy, że dobre składniki mają wpływ na nasz humor i samopoczucie. Dlatego też wszystkie nasze produkty tworzymy ze szczególną dbałością o ich jakość i skład, starając się udowodnić, że to właśnie w tradycyjnych i sprawdzonych recepturach oraz wysokiej jakości wykorzystywanych surowców ukryta jest tajemnica wyjątkowego smaku produkowanych słodyczy. We współpracy z powołaną przez nas Radą Ekspertów wyznaczamy nowe standardy na rynku produktów spożywczych, wierząc że jesteśmy w stanie na stałe zmienić go na lepsze.

dowiedz się więcej
Zestaw Opowieści Krakusa
  • Niezwykły zestaw pełen słodkich przyjemności
  • Znane i uwielbiane czekolady w unikatowych opakowaniach

Opis zestawu

Czekolada Milk Smok 100 g

Czekolada Milk Wanda 100 g

Czekolada 70% Cocoa Na Kogucie 100 g

Czekolada 70% Cocoa Filiżanka 100 g

Czekolada 90% Cocoa Słońce100 g

Czekolada 90% Cocoa Trąbka 100 g

 

Produkt znajduje się w kategorii Zestawy prezentowe

Klienci kupili również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium